دانلود بازی Asphalt Xtreme برای iOS

دانلود بازی Asphalt Xtreme برای iOS

دانلود بازی Asphalt Xtreme برای iOS ،خيلي وقت بود از بازي آسفالت خبری نبود و بعد از مدتها شركت بزرگ گیم لافت  محصولی بی نظير را معرفی کرده است،نام اين بازی Asphalt Xtreme است.شما در اين بازی با چالشهای بزرگ درگير  می شويد،بازی  با استفاده از محيط های هيجان انگيز  و جادهای شلوغ و  استرس آور برای شما فضای جادوی و مجيكال ايجاد می كند.در اين بازی شما از جديدترين مدل های ماشين دقيقا همون ماشين های كه در واقيعت آرزوی داشتن آن را داريد،بهره مند هستيد و می توانيد با آن تخت گاز برانيد،البته توچه داشته باشيد شما برای دانلود بازی Asphalt Xtreme نياز به خريد اپل آيدی داريد و بعد از خريد apple id بايد آن را در دستگاه خود ست كنيد تا امكان دانلود برای شما فراهم شود.

asphalt-xtreme-cover-myappleidcard

دانلود بازی Asphalt Xtreme برای iOS

دانلود بازی Asphalt Xtreme برای iOS از سری بازی های محبوب آسفالت میلیون ها طرفدار دز سراسر جهان دارد.گرافيك فوق العاده بالا و با كيفيت در كنار كنترل بالا و خيره كننده اين بازی محيط جذاب و سرگرم كننده را برای كاربر فراهم ميكند كه همين موارد باعث موفقيت ۸ سری از آسفالت شده اسن كه در اين نسخه جديد اوج اين تكامل را می توانيد ملاحضه و با تمام وجود ازش لذت ببريد.

سازندگان يا همان توسعه دهندگان بازی محبوب آسفالت در حال برنامه ريزی برای روانه كردن نسخه جديد آسفالت با عنوان Asphalt Xtreme در استور هستند كه شما برای دانلود آن نياز به داشتن اپل ايدي و خريد اپل ايدي داريد كه برای تهيه اپل آيدی مي توانيد به صفحه اصلي سايت مای اپل آيدی مراجعه كرده و اقدام به خريد Apple id كنيد.

اينطور يه نظر  می رسد كه تيم توسعه دهنده آسفالت نگاه ويژهی به  مسابقات آف‌رود دارد يا همان خارج از جاده دارند كه محيط های بیاباني و دشوارترين  مناطق ممکن را پيش چشم شما ظاهر كنند.

شما در بازی Asphalt Xtreme به ۳۴ دستگاه خودروی آف‌رود شاسی بلند دسترسی خواهید داشت كه با آنها بايد از  آسفالت صاف و ساده فاصله گرفته و مهارت های خود را در جاده های پست و بلند و با شيب های تند و جاده های ناهموار بيازماييد.

همانند ۸ نسخه قبلي از سری های آسفالت اين نسخه از بازی نيز به صورت كاملا رايگان در اپ استور، گوگل پلی و ویندوز  موبایل ۱۰ عرضه شده است.

ویژگی‌های بازی Asphalt: Extreme:

  • داشتن ۳۵ نوع مختلف از ماشین سنگین و غول پیکر برای جاده های سخت
  • تجريه  تازه از گیم پلی، بدون محدودیت در اين بازی
  • برخوردار بودن از  حضور بزرگترین برندهای خودرو سازیجهان مانند بنر شورلتو………………
  • اين بازی از قابليت چنده نفره بودن برخوردار است.
  • بازی در جاده‌های منحصر به فرد رخ مي دهدكه تجريه ی جديد را برای شما شكل خواهد داد مانند رانندگي در جنگل‌های سر سبز تایلند تا بیابان و معادن فولاد در سراسر نقاط دنيا
  •  شما در اين بازی امکان تغییر دادن  و تجهیز  كردن ماشین به درونی  و بروني پیشرفته تر برای رقابتی نفس‌گیر و استرس آور را خواهيد داشت.