معرفی نسل جدید مک بوک پرو

معرفی نسل جدید مک بوک پرو

در این پست از سری پست های وبلاگ مای اپل آیدی به معرفی نسل جدید مک بوک پرو می پردازیم با ما همراه باشید.

چندی پیش شرکت اپل از نسل جدید از مک بوک پرو خارق العاده در بیست و پنجمین سالگرد تولد مک بوک رونمایی کرد.به گونه ای می توان گفت که این کیک تولد مک بوک بود 🙂

برترین و بارزترین تغییر یا تکامل در این مک بوک سبک تر شدن و باریک تر شدن این نسخه از نسخه های ۱۳  و ۱۵ اینجی است و نور بالا و کیفیت زیاد OLED و بهر برداری از کیبوردی به نام Touch Bar‌ و استفاده از تکنولوژی سنسور اثر انگشت از دیگر ویژگی های این مک بوک است که برای استفاده از آن شما نیاز به ساخت اپل آیدی یا خرید اپل آیدی دارید که سایت مای اپل آیدی در این زمینه یاری رسان شما است.

Touch Bar از نسل جدید نمایشگر به نام رتینا  بهره مند است  که از ژست‌های حرکتی و تب کردن پشتیانی کامل به عمل می آورد.تکنولوژی سنسور اثر انگشت که نسل دوم از این تکنولوژی نیز می باشد سمت راست این نوار قرار دارد که با پوشش جالب سافایر ماحفظت شده است.

این تغییرات که  بعد از چهار سال از آخرین به روز رسانی مک بوک پرو  صورت گرفته است  آینده روشنی را برای این محصول ایجاد کرده است و قدم بزرگی در تکامل این دستگاه محصوب  می شود.

نسل حدید مک بوک پرو با بهره گیری از تکتولوژی فورس تاچ چند برابر سریع تر،  در دو رنگ خاکستری و نقره ای به بازار عرضه خواهد شد که ضخامت نسخه ۱۳ اینچی این محصول از ۱۸ به ۱۴ و مدل ۱۵ اینچی به ۱۵٫۱۵ و وزن آنها ۱٫۳۶ و ۱٫۸ کیلو گرم شده است.بدنه مک بوک جدید از جنس فلز و آلومینیوم است چهار پورتThunderbolt 3 USB Type-C در آن وجود دارد که از هرکدوم از آنها می توانید برای شارژ دستگاه بهره گیری کنید.

مک بوک پروی جدید ۱۵ اینچی تسبت به تسخه قبلی خود از ۱۳۰ درصد قدرت گرافیکی بالاتر بهره مند شده است و مک بوک پرو ۱۳ اینچی نیز  از پردازنده Core i5 و Core i7 دو هسته‌ای بر خودار است.

قیمت اعلام شده نسل جدید از مک بوک پرو خارق العاده :

  • قیمت مک بوک ۱۵ اینچی آن ۲۳۹۹ دلار می باشد
  • قیمت مک بوک ۱۳ اینچی از ۱۷۹۹ دلار به بالا است و نقطه شروع آن ۱۷۹۹ است
  • مک بوک پرو ۱۳ اینچی  بدون  داشتن تکنولوژی تاچ بار ۱۴۹۹ دلار می باشد و قیمت تاچ بار ۳۰۰ دلار است.
معرفی نسل جدید مک بوک پرو

معرفی نسل جدید مک بوک پرو

برای نصب برنامه و استفاده کامل از امکانات مک بوک پرو شما نیاز به داشت اپل آیدی دارید که برای خرید اپل ایدی به صفحه اصلی سایت مای اپل آیدی مراجعه کنید و اپل آیدی معتبر تهیه فرمایید.